Mioty

Mioty archiwalne

Informacje

Warunki

Kocięta opuszczają dom po ukończeniu 14 tygodnia życia. Wszystkie posiadają rodowody FIFE, są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone. Są zachipowane, otrzymują książeczkę zdrowia. Kocięta są oddawane do nowych domów po wcześniejszym podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Przed opuszczeniem hodowli wydawana jest opinia przez lekarza weterynarii o stanie zdrowia kociąt. Kocięta nie przeznaczone do hodowli muszą zostać wysterylizowane przed osiągnięciem dojrzałości płciowej.

Wszystkie kocięta zostają zaopatrzone w wyprawkę.

Status

WOLNY - można dokonać rezerwacji OBSERWACJA – obserwacja kocięcia pod kątem pozostawienia w hodowli REZERWACJA - dokonanie wpłaty 25% wartości kociaka. W celu uniknięcia nieporozumień jest pobierana zaliczka za kota. Zaliczka nie podlega zwrotowi, jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota, lub kot nie zostanie odebrany w ustalonym terminie. W NOWYM DOMU - zamieszkał w nowym domu ZOSTAJE W HODOWLI - pozostaje w hodowli

Klasyfikacja

PET (na kolanka) - to kot bez praw hodowlanych i wystawowych. SHOW and BREEDER - to kot hodowlany i wystawowy. Osoby zainteresowane kotkiem z mojej hodowli proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jednak zanim podejmiecie Państwo decyzję, przez chwilę pomyślcie, że dostaniecie w swoje ręce małe, bezbronne i bezgranicznie ufne istnienie, wypielęgnowane i wyrosłe w miłości i poczuciu bezpieczeństwa.