Mamy kocięta. Przedstawiamy Mioty "O" i "P".

image

Mamy kocięta. Dumnymi rodzicami zostali Calypso & Lars – Miot “O” (2016-05-15) i Lizi & Tod’s – Miot “P” (2016-06-15). W Miocie „O” mamy czterech wspaniałych chłopaków, natomiast w Miocie „P” są dwaj chłopcy i jedna dziewczynka . Miot ... Czytaj dalej →

TOD'S Malattodolls*ES w Rag-Bella*PL

image

TOD'S to bardzo odważny i mądry kot o przemiłym charakterze, prawidłowej budowie ciała, pięknym jedwabistym futrze i błękitnych dużych oczach. Wizytówką każdego Ragdolla jest zwiotczenie mięśni kiedy bierze się go na ręce. Tod'sa trudno wzią... Czytaj dalej →

Beatrice i Lars znów zostali rodzicami

image

Po długiej przerwie Beatrice i Lars znów zostali rodzicami. Dzieci tej pary wyrastają na duże, masywne koty o wspaniałym charakterze otulone w piękne, puszyste futro. Do obejrzenia maluszków zapraszamy do zakładki kocięta "Miot N".

Calypso obdarzyła nas ślicznymi maluszkami

image

Drugi raz w tym roku Calypso obdarzyła nas ślicznymi maluszkami. Szczegółowe informacje na temat kociąt znajdziecie państwo w zakładce kocięta - Miot "M".

Kocięta - Miot "L"

image

Miot „L” to sześć ślicznych kociąt. Trzy dziewczynki i czterech chłopców. Zdjęcia maluchów można obejrzeć w zakładce Kocięta - Miot „L” 2015-04-06.