TOD'S Malattodolls*ES w Rag-Bella*PL

image

TOD'S to bardzo odważny i mądry kot o przemiłym charakterze, prawidłowej budowie ciała, pięknym jedwabistym futrze i błękitnych dużych oczach. Wizytówką każdego Ragdolla jest zwiotczenie mięśni kiedy bierze się go na ręce. Tod'sa trudno wzią... Czytaj dalej →

Beatrice i Lars znów zostali rodzicami

image

Po długiej przerwie Beatrice i Lars znów zostali rodzicami. Dzieci tej pary wyrastają na duże, masywne koty o wspaniałym charakterze otulone w piękne, puszyste futro. Do obejrzenia maluszków zapraszamy do zakładki kocięta "Miot N".

Calypso obdarzyła nas ślicznymi maluszkami

image

Drugi raz w tym roku Calypso obdarzyła nas ślicznymi maluszkami. Szczegółowe informacje na temat kociąt znajdziecie państwo w zakładce kocięta - Miot "M".

Kocięta - Miot "L"

image

Miot „L” to sześć ślicznych kociąt. Trzy dziewczynki i czterech chłopców. Zdjęcia maluchów można obejrzeć w zakładce Kocięta - Miot „L” 2015-04-06.

Międzynarodowa Wystawa Kotów 6 i 7 czerwca 2015, Kraków

image

W dniach 6 -7 czerwca 2015 roku na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Krakowie, zorganizowanej przez Krakowski Klub Felinologiczny, naszą hodowlę reprezentował po raz pierwszy Jarko Rag-Bella*PL. Wnioski CAC przyznali sędziowie: Miguel Angel Sierra Bernal, ... Czytaj dalej →