Znowu mamy kocięta :)

image

Znowu mamy kocięta! Trzy mioty przyszły na świat we wrześniu - "R" 2016-09-28 i październiku - "S" 2016-10-17; "T" 2016-10-23. Zdjęcia zamieścimy wkrótce.

Jazz Nitoris*PL of Rag-Bella*PL

image

Jazz to piękna kotka. Przyjechała do nas z hodowli Nitoris*PL. Jej doskonały eksterier i futro są równe pięknu ragdollowego charakteru.

Mamy kocięta. Przedstawiamy Mioty "O" i "P".

image

Mamy kocięta. Dumnymi rodzicami zostali Calypso & Lars – Miot “O” (2016-05-15) i Lizi & Tod’s – Miot “P” (2016-06-15). W Miocie „O” mamy czterech wspaniałych chłopaków, natomiast w Miocie „P” są dwaj chłopcy i jedna dziewczynka . Miot ... Czytaj dalej →

TOD'S Malattodolls*ES w Rag-Bella*PL

image

TOD'S to bardzo odważny i mądry kot o przemiłym charakterze, prawidłowej budowie ciała, pięknym jedwabistym futrze i błękitnych dużych oczach. Wizytówką każdego Ragdolla jest zwiotczenie mięśni kiedy bierze się go na ręce. Tod'sa trudno wzią... Czytaj dalej →

Beatrice i Lars znów zostali rodzicami

image

Po długiej przerwie Beatrice i Lars znów zostali rodzicami. Dzieci tej pary wyrastają na duże, masywne koty o wspaniałym charakterze otulone w piękne, puszyste futro. Do obejrzenia maluszków zapraszamy do zakładki kocięta "Miot N".